הדור הבא של שירות המחשבים כבר כאן – ניטור ובקרה לאיתור תקלות עוד לפני התרחשותן

היית רוצה שהתקלות של מערכת המחשבים שלך יטופלו עוד לפני התרחשותן? היית רוצה את השקט הנפשי שקיים בידיעה שמערכת המחשבים שלך נמצאת תחת בדיקה ובקרה כל הזמן? נשמע כמו מדע בדיוני, נכון? מי שמקבל שירות מ- 'Big פתרונות מחשוב לעסקים' – נהנה מהשירות הזה, על אמת!

מה זה אומר? עסקים שמקבלים שירותי תמיכת מחשבים מ'Big פתרונות מחשוב לעסקים' נהנים משירות מאוד ייחודי אשר מייצר להם שקט נפשי – אנחנו מתקינים תוכנה מיוחדת אצלך בעסק, וזו מאפשרת לנו לנטר את מצב מערכת המחשוב שלך, כולל השרתים, 24 שעות ביממה. באמצעות הניטור, אנחנו סוקרים את מצב מערכת המחשבים שלך באופן שוטף, מגלים את התקלות עוד לפני התרחשותן, או בהיותן מאוד קטנות, וכמובן מטפלים בהן באופן מיידי, כך ששיגרת העבודה בעסק שלך לא נפגעת.

מערכת הניטור שאנחנו מחזיקים עבור לקוחותינו מאפשרת לנו לתת שירות שהוא מקביל לרפואה מונעת. במקום להגיע אלינו בעת משבר, לחץ והיסטריה עקב נפילת מערכות מחשבים ואי יכולת של העסק לתפקד, מערכת הניטור מאפשרת לנו ולך להיות תמיד בצד הבטוח, המוכן. זוהי הרפואה המונעת של מערכות המחשבים, במקום לתת תרופה בזמן אמת כשהכאב בשיאו – אנחנו עוקבים, מטפלים ומחזקים בשגרה, וכך מגנים על מערכת המחשבים שלך מפני תקלות מהותיות שעלולות גם להשבית את הפעילות העסקית וגם לעלות הרבה מאוד כסף בתיקון שלהן.

מערכת הניטור והבקרה, הרפואה המונעת של רשתות המחשבים, מאפשרת לך לישון בשקט בלילה בידיעה שאם משהו קורה –  יש מי שמטפל בכך מיידית.

מעוניין לקבל פרטים נוספים בנושא?