הדרכות Office

השאירו פרטים ונחזור אליכם

הציוד קיים, המערכות עובדות אבל הצוות לא בקיא ברזי התוכנה? עובדי המשרד מתקשים בתפעול מערכות המחשב? זמן יקר עלול ללכת לאיבוד בעקבות ידע וניסיון שאינם מספקים בתפעול מערכות המידע וההפעלה של המחשבים.

אם בעסק שלך יושבים אנשי צוות שאינם מיומנים באופן מספק בתוכנות ה- office, אנו עומדים לרשותך גם בנושא זה! נוכל לסייע לך בשיפור תפוקת העובדים שלך כאשר נהפוך אותם בקלות מחסרי ידע למומחים, הפועלים בביטחון וביעילות בתוכנות המחשב הדרושות להם.

אילו הדרכות אנחנו מקיימים?

  • הדרכות בתחום מערכת ההפעלה – הקניית ידע בתפעול המחשב באופן שוטף בסביבת מערכות ההפעלה של Windows ושל- Apple. תרגול שמירה ואחסון של המידע באופן היררכי ולוגי.
  • הדרכות Office – הקניית ידע ומיומנויות ב- Excel, Word,  Power Point ו- Outlook. תוכנות בסיסיות שהכרות משמעותית איתן היא קריטית לביצוע פעולות רבות בסביבת עבודה עסקית.אנו מתמחים בהדרכות בכלים שימושים באקסל ובבינה עסקית, ביניהם כלי Power.

למי מיועדות ההדרכות והיכן ניתנות?

ההדרכות מיועדות לכל אדם המעוניין לשפר את כישוריו לטובת ייעול עבודתו. אנחנו מדריכים מנכ”לים, עובדים מכל התחומים ובפרט עובדי אדמיניסטרציה. ההדרכות מתבצעות בבית העסק, בסביבת המחשבים של העובדים המקבלים את ההדרכה, על מנת להבטיח מקסימום הטמעה בשטח.